Futsal U-19 Milli Takımı, Şampiyon Oldu

Futsal U-19 Milli Takımı, Şampiyon Oldu

Futsal U-19 Milli Takımımız, Hırvatistan’da düzenlenen Futsal Kış Kupası’nda şampiyon oldu.

Turnuvayı iki galibiyet, bir beraberlik ve bir mağlubiyetle tamamlayan Milliler, Fransa’nın önünde averajla ipi önde göğüsledi.

Milli Takımımız oyuncularından Berkan Mahmut Keskin turnuvanın en değerli oyuncusu seçilirken, Futsal U19 Milli Takımı Teknik Direktörü Murat Kaya, Hırvatistan’da kazanılan şampiyonluktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Takımın kısa süre önce kurulmasına karşın önemli mesafe kat ettiğini belirten Kaya, amaçlarının katıldıkları her organizasyonda iyi oyun sergilemek olduğunu söyledi.
KAYNAK:TFF


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN