Futbol Aşkları Mesafe Tanımıyor.

Futbol oynamak için haftada iki gün Turgutlu’dan Soma’ya gidip geliyorlar.

Elif Nur Şenses, Elvan Acar, İlayda Gürbüz, Nisa Sağdıç, Tuba Nisa Uslu, Melisa Çiftçi (2006 doğumlular) büyük özveride bulunarak haftanın 2 günü Zafer Sporda futbol oynamak için Turgutlu, Soma arasında mekik dokuyorlar.
En büyük hedefleri ileride iyi birer futbolcu olmak olan bu yaşları küçük gayretleri büyük kızlar geleceğin yıldız adayları.
ZAFERSPOR CAZİBE MERKEZİ
Zafer spor kız futbolunda bölgemizde cazibe merkezi haline geldi.
Kızlar hakkında görüşlerine başvurduğumuz Hakan hoca “Kızların velilerinden birisi beni arayarak kızlarını Zafer spora getirmek istedi. Ben de nerede oturduklarını sorduğumda Turgutlu deyince ben de şaşırdım. Mesafenin uzak olduğunu bunu sürdürmenin zor olacağını söyledim. Fakat gelme konusunda ısrarcı olunca kabul ettim. Şimdi hafta da iki gün velileri sıra ile antrenmana getirip götürüyorlar. Kızlar oldukça yetenekliler, gelecekte çok iyi yerlere geleceklerini düşünüyorum. Yaptıkları iş yaşlarına göre çok büyük. Bu kızların çabasının Soma’da oturup Zafer Spor Tesisleri uzak diyerek gelemeyen kızlara örnek olmasını diliyorum. Hayatta başarılı olanlar hikayelerini, başarısız olanlar mazeretlerini anlatırlar. Bu kızların hikayelerini anlatacaklarından eminim.” Dedi.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN