Final ve 3’lük Maçlarının Hakemleri Belli Oldu

Final ve 3’lük Maçlarının Hakemleri Belli Oldu

Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvasında İmbat Madencilik ile Milli Eğitim arasında Final, Eli-1 ve Eli-3 arasında ise 3-4’lük maçlarının hakemleri belli oldu.

Final Maçı Yunus Emre Çiftçi’nin

İmbat Madencilik ile Milli Eğitim arasında Teiaş Eğitim Tesisleri Sahasında 13 Haziran Perşembe günü oynanacak ve saat 18.30’da başlayacak olan 30. Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvası Finali’ni C-Klasman hakemi Yunus Emre Çiftçi yönetecek.

Yunus Emre Çiftçi

Yunus Emre Çiftçi’nin yardımcılıklarını Özge Keser ve H.İbrahim Dalaklı yapacak.

Sertaç Erşahin

3-4’lük Maçı Sertaç Erşahin’in

Final maçından önce saat 17:00’da Ege İşletmeleri takımları 1 ve 3 arasında oynanacak 3-4’lük maçını ise Bölgesel Yardımcı hakemlerimizden Sertaç Erşahin yönetecek. Hakem Erşahin’in yardımcılıklarını M.Ali Özdemir ve H.İbrahim Dalaklı yapacak.

Dikkat Maç Saatleri Değişti!

Daha önce 16:30 ve 18:00 olarak belirlenen maç saatleri havaların çok sıcak oluşundan dolayı yarımşar saat ileriye alınmıştır, bilgilerinize..

3-4.Lük ve Final

🗓️ 13 Haziran 2024 Perşembe
 17:00 3.lük 4.cülük maçı
 18:30 Final maçı

Bize 👇aşağıdaki adreslerimizden de ulaşabilirsiniz!

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN