Etimesgut Maçımızın Hakemleri Belli Oldu
![Etimesgut Maçımızın Hakemleri Belli Oldu](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/Etimesgut-Macimizin-Hakemleri-Belli-Oldu-1.jpg)
Geçen haftayı Arnavutköy Bld.Spor deplasmanında 3 puanla kapatan Somaspor’un 22.hafta sahasında Etimesgut Belediyespor ile oynayacağı maçın hakemleri belli oldu.
27 Ocak Cumartesi günü saat 14:00’da Soma Atatürk Stadı’nda Somaspor-Etimesgut Belediyespor arasında oynanacak karşılaşmayı İstanbul Bölgesi Klasman hakemi Aykut Sergin yönetecek. Sergin’in yardımcılıklarını ise Ahmet Şimşek ve İbrahim Ethem Potuk üstlenecek. Maçın dördüncü hakemi ise Kaan Kara olacak..
![](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/HAKEM-AYKUT-SERGIN.jpg)
Etimesgut Bld.Spor maçımızın hakemi bize hiçte yabancı değil!
Karşılaşmayı yönetecek orta hakem Aykut Sergin, bizlere hiçte yabancı değil. Sergin, Bölgesel Amatör Ligde oynadığımız 4, 3.Ligde oynadığımız 1 karşılaşmada düdük çaldı. Sergin’in yönettiği karşılaşmalarda 2 galibiyet 3’te beraberlikle sahadan ayrılmışız.. Kart çıkartma konusunda bir hayli cömert olan Aykut Sergin’in yönettiği maçlar şöyle;
2013 Bölgesel Amatör Lig Somaspor 3-0 Edremitspor hakem 7 sarı kartına başvurmuştu. (maçın geniş detaylarını buradan bakabilirsiniz)
2014 Bölgesel Amatör Lig Manisa Bld.Spor 0-0 Somaspor hakem 9 sarı kartın çıktığı karşılaşmada Mert Tuğ’a kırmızı kartını çıkardı.
2016 Bölgesel Amatör Lig Karabiga 2-3 Somaspor hakem 14 sarı kartın çıktığı karşılaşmada rakipten 2 oyuncu bizden ise 1 oyuncuya kırmızı kartını çıkarmıştı. (maçın geniş detaylarını buradan bakabilirsiniz)
2017 Bölgesel Amatör Lig Ayvalıkgücü Bld.Spor 1-1 Somaspor hakem o maçta rakip takımdan 2 oyuncuya kırmızı kart göstermişti.
2019 3.Lig 3.Grup Osmaniyespor 2-2 Somaspor orta hakem. Sergin 7 kez sarı kartına baş vururken bunlardan dört tanesi bize oldu.
Etimesgut Belediyespor ile ligin ilk devresinde Ankara’da oynanan ve 2-0’lık galibiyetimizle sonuçlanan maçın sayfamızda yayımlanan 👇 kısa özeti..
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 3.haftasında Başkent deplasmanında Etimesgut Bld.Spor ile karşılaşan Somaspor, zorluk derecesi yüksek kritik maçtan 3 puanı 2 golle aldı.
Başkent Deplasmanında Goller Her İki Yarıda Geldi
Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı’nda oynanan maçta sahaya; Tunay-Murat-Rıdvan-Muhammet-Oğuzhan-Erdem-Enes-Rıdvan-Erkan-Kamil ve Arda on biri ile çıkan Somaspor, ilk yarıyı 16.dakikada Erkan Şentürk’ün golüyle 1-0 önde tamamladı. Siyah-beyazlı ekibimiz Somaspor’da, 81.dakikada Murat Şevik’in yerine oyuna dahil olan Mahmut Şat, 90+5.dakikada attığı golle maçın skorunu tayin etti. Etimesgut Belediyespor 0-2 Somaspor (ayrıntılar için buraya tıklayınız)
İki takım arasında oynanan maçlar
2023-24 2L Etimesgut Bld 0-2 Somaspor
2021-22 2L Somaspor 1-2 Etimesgut Bld.
2021-22 2L Etimesgut Bld. 2-2 Somaspor
Bağlantılı haberler;
Soma’ya 3 Puanla Döndüğümüz İçin Mutluyuz
Başkent Deplasmanından Zaferle Dönüyoruz:0-2
Etimesgut Bld Hazırlıkları Sürüyor
Etimesgut Bld.Spor’u Yenmemiz Gerekiyordu
Somaspor 1-2 Etimesgut Bld.Spor
Hem Başarılı Hem de Centilmen Bir Takımız
Oyun Olarak Yükselişteyiz
Etimesgut Bld.Spor 2-2 Somaspor
Etimesgut Belediyespor Maç Önü
Etimesgut Bld.Spor Maçımızın Hakemi Belli Oldu
Somaspor 2-1 Etimesgut Bld.Spor
Bizi aşağıdaki 👇 Sosyal Medya adreslerimizden de takip edebilirsiniz!