Erkul Küçük Sabırsızlanıyor

Erkul Küçük Sabırsızlanıyor

Geçirdiği talihsiz sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Erkul Küçük, takımla birlikte çalışmalara katılmak için sabırsızlanıyor..

Koronavirüs nedeniyle ara verilen lige evinde ailesiyle birlikte geçiren Erkul Küçük, kendisine verilen program çerçevesinde boş durmadı. Formunun zirvesindeyken sakatlık geçiren ve sahalardan uzun süre ayrı kalan başarılı oyuncu, 11 Mayıs Pazartesi günü başlayacak 1 aylık süreyi takımla birlikte çok iyi hazırlanıp lige bomba gibi girmeyi hedefliyor..

ERKUL KÜÇÜK

Yeşil Çime Dönmek İçin Sabırsızlanıyor

Somaspor’un 3 Kasım Pazar günü ligin 11.haftasında Atatürk Stadı’nda Darıca GB ile oynadığı maçta yaşadığı sakatlığın ardından çapraz bağ ameliyatı olan Erkul Küçük, 6,5 ay gibi uzun süre sahalardan uzak kalmıştı. Çok sevdiği futboldan sakatlığının ardından iyi bir dönüş yaparak tempo yakalamaya çalışacak Erkul özlem duyduğu futbola dönmek için sabırsızlanıyor.

Haber:Ufuk Çoban

Bağlantılı Haberler;

Erkul Küçük Ameliyat Oldu
Erkul Küçük’ten Kötü Haber
Somaspor 2-0 Darıca GBCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN