En Değerli Oyuncuyu Kadrosuna Kattı

En Değerli Oyuncuyu Kadrosuna Kattı

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL) Ege Bölgesi Ligi’nde şampiyonluğun önemli adaylarından biri olan Linyit Masterler, Kaymakamlık Futbol Turnuvasının en değerli oyuncusu seçilen savunma oyuncusu Fatih Demirhan’ı kadrosuna kattı.

Takımın önemli silahlarından biri olan Salih Marangoz‘un takımdan ayrılmasının ardından arayış içine giren sarı-siyahlı Linyit Masterler, ilk etapta defansif özellikleri yüksek olan Fatih Demirhan‘ı bünyesine kattı.

Fatih Demirhan, 2016 Kaymakamlık Futbol Turnuvasında dördüncü olan Genç Girişimciler takımıyla turnuvanın ”En değerli oyuncusu” seçilmişti.Linyit Master, Didim Masterleri Farklı Mağlup Etti

Bu hafta rakip Foça Master

Geçen haftayı 5-0’lık Didim Master galibiyeti ile kapatan Linyit Masterler, 8.hafta maçını bu hafta sonu Foça Master ile Linyit Stadında oynanacak.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN