Elmas Halitpaşa’ya Konuk Olacak
![Elmas Halitpaşa’ya Konuk Olacak](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/Elmas-Halitpasaya-Konuk-Olacak.jpg)
Ligde sahasında oynadığı son karşılaşmada Kayalıoğluspor karşısında 5-0’lık skorla galip gelerek zirve hesapları yapan sarı-siyahlılar, Halitpaşa Belediyespor önünde kazanarak galibiyet serisini dört maça çıkarmak istiyor.
![](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/Bu-Sefer-Rakip-Halitpasa-Bld.Spor_.jpg)
![Halitpaşa Belediyespor Karaelmasspor](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/KARAELMASSPOR-130.jpg)
Elmas 3’üncü, Paşa 8’nci sırada yer aldı.
Soma 301 Karaelmasspor, 10. hafta sonunda 6 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet ile 21 puan toplayarak 3. sırada yer alıyor. Düşme potasının bi tık üstünde yer alan Halitpaşa Belediyespor ise 2 galibiyet, 1 beraberlik, 7 mağlubiyetle 7 puanla 8. sırada bulunuyor.
![11 Kasım 2023 Cumartesi Linyit Stadı'nda oynanan Karaelmasspor-Halitpaşa Belediyespor maç öncesi takımlar sahaya çıkış anı](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/Baretle-Ciktilar.jpg)
Elmas, ilk maçı farklı kazandı
İlk devre Soma Linyit Stadı’nda oynanan maçın sonucu Karaelmasspor 6-1 Halitpaşa Belediyespor şeklindeydi. (Maçın geniş detay ve fotolarına 👉 buradan bakabilirsiniz)
![](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/ALPER-KARA.jpg)
Düdük Alper Kara’da Olacak
27 Ocak Cumartesi günü saat 14:00’da Halitpaşa Stadı’nda Halitpaşa Belediyespor-Karaelmasspor arasında oynanacak karşılaşmayı Manisa İl hakemlerimizden Alper Kara yönetecek. Kara’nın yardımcılıklarını Muhammet Baştürk ve Samet Düzlük yapacak. Maçın gözlemcisi ise Nurettin Alnar olacak.
11.Hafta Maçları
Mecidiye Tarım-Koldere
Gördes Bld-Saruhanlı Bld
Kayalıoğluspor-Kırkağaç Altay
Halitpaşa Bld-Karaelmasspor
Kırkağaç Acar İdman-Bakır GB
Bizi aşağıdaki 👇 sosyal medya adreslerimizden de takip edebilirsiniz!