ELİ (2) Farklı Formatla Geliyor..

ELİ (2) Farklı Formatla Geliyor..

Kaymakamlık Futbol Turnuvasının gedikli takımlarından ELİ (2), Mart ayında başlayacak turnuvaya tamamen yenilenen genç ve dinamik kadrosuyla bomba gibi geliyor..

SOMADASPOR

Antrenörlüğünü yılların turnuva tecrübesine sahip Bülent Ay’ın yaptığı ELİ (2), mevcut kadrolarında bulunan; Ramazan Akdağ, İsmail Varol Tarakçı, Teoman Öznar, Kerem Acar, Özgür Akalın ve Onur Çine’nin yanına; ELİ (1) takımından kaleci Akın Timurtaş, Mahmut Danışmaz, Erhan Yakut ve Maden-İş takımından Murat Çifçi’yi kattı.

Bülent Ay nezaretinde turnuvaya hazırlanan ELİ (2), hazırlık maçında Hak-İş takımını; Özgür Akalın (3), Erhan Yakut (1) ve rakibin kendi kalesine attığı golle 5-2 mağlup etti.

Takım antrenörü Bülent Ay, tamamen yenilenen genç ve dinamik kadrolarıyla turnuvada farkındalık yaratacaklarının altını çizdi..
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN