Efsane Genel Kaptan Murat Eran Vefat Etti!

Efsane Genel Kaptan Murat Eran Vefat Etti!

Senelerce Tavşanlı Linyitspor bünyesinde sporculuk yapan, sporu bıraktıktan sonra ise Linyitspor Kulübünde yöneticilikte yapan Murat Eran vefat etti.

TKİ Tavşanlı Linyitspor’un Amatör Lig’den 1.Lige kadar çıkmasında takımın başında genel kaptan olarak görev yapan, O dönemlerde TKİ Tavşanlı Linyitspor’un marka değeri olmasında büyük emeği olan Murat Eran, kalp rahatsızlığından dolayı kaldırıldığı Kütahya Evliya Çelebi Hastanesinde yaşamını yitirdi.

Merhum’a Allahtan rahmet; yakınlarına baş sağlığı diliyoruz..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN