Duyarlı Davranış

Duyarlı Davranış

İçinde bulunduğumuz Corona Virüsü salgını nedeniyle doğrudan etkilenen yardıma muhtaç vatandaşlarımıza yardım elleri uzamaya devam ediyor..

Aralarında bir dönem Somaspor formasını da giyen (ayaktakilerden soldan 3.sırada) Burçin Yüksel’in de olduğu; TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Serik Belediyespor’da Erdi Taşkent ve Güven Güneri önderliğinde başlatılan organizasyona, takım arkadaşlarından da destek geldi. Oyuncular, koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında evden çıkmalarına kısıtlama getirilen ihtiyaç sahibi ailelere 100 koli gıda yardımı yaptı.

Burçin Yüksel,Erdi Taşkent ve Güven Güneri Muhtar ve imamlardan ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerini öğrenip malzemeleri bizzat kendileri götürüp teslim ettiler..

Yardım sever futbolcular, bulunan ortamda her şeyin devletten beklenmemesinin gerektiğini, herkesin imkanları doğrultusunda çevresinde bulunan ihtiyaç sahiplerine el uzatmasının altını çizdiler..
YASİN TUNÇCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN