Doğan Gülşen İle Turgutalp Gerçeği..

Doğan Gülşen İle Turgutalp Gerçeği..

Turgutalp Somanın çok eski beldelerinden biriyken futbol takımı olarak ta epey başarılı olmuş ama zamanla yeterince ilgilenilmediği için kulüp kapatılmıştı..

Şimdi mahalle oldu.

Remzi Paşalı ve Ramazan Çapar hocaların gayretiyle tekrar kurularak kendi mahalle halkına ve Soma ya tekrar güzel günler göstermeye başladılar..

Takım kurmak gençleri bir araya getirmek kolay bir olay değil, ne kadar zor şartlarda olduğu yapılan maçlarda görebiliyorsun istikrarlı sonuçlar zaman alıyor bunun için hocaların istek ve arzuları takdir edilesi gerekir,aynı desteği Turgutalp ahalisi de vermeli gençler futbolla buluşmalı seyirci desteklemeli..Maça gittiğimizde Aile çocuk ve kadınların maçta olduklarını görüyoruz bu Turgutalp’in farkı olsa gerek.

Takım olmak taraftar toplamak kolay olan şeyler değil.

Her türlü destek lazım..

Turgutalp artık yalnız değil. Eski belediye başkanı Ali Tulup Soma belediye başkanı oldu. Turgutalp in başarısına duyarsız kalmaz en çok sevinenlerin başında gelir,desteğini de maddi manevi esirgemez. Turgutalp Gençlikspor yaşasın ve başarıları devam etsin..

Belki bu yıl şampiyonluk gelmez ama adımlar sağlam atılıyor. Kurulan takım genç ve tecrübesiz. Bu takım çalıştıkça teçrübelendikce şampiyonluk yakındır…Turgutalp Genclikspora hizmetleri olan herkese teşekkürler bugünde galip gelerek taraftarını sevindirmiştir..

Özgüvenleri yerine gelmeye başlamıştır. Burada Ramazan hocanın katkılarınıda yok sayamayız.

Büyük başkan Remzi Paşalı da yoktan var ettiği takımı her geç istediği yere getirecektir..

Turgutalp Gençlikspor’un başarılarının devamını dileriz..Sevgilerle

Doğan GülşenDoğan Gülşen

Antrenör, Spor Yazarı

YORUM YAZIN