Dilek Mert, Türkiye Birincisi Oldu

Dilek Mert, Türkiye Birincisi Oldu

Soma İlçe Gençlik Spor Müdürü Dilek Mert, Oryantiring’te Türkiye birincisi oldu.

Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından Milli mücadelenin 100’üncü yıl dönümü kapsamında Kahramanmaraş’ta yapılan Oryantiring 3’üncü Kademe Yarışları sona erdi.

16 ile 55 yaş ve üstündeki sporcular, soğuk ve karlı havada hedefleri en kısa sürede bulup parkuru en önce bitirmek için kıyasıya mücadele etti.700 Sporcunun katıldığı, 3. Kademe Oryantiring yarışmasında Soma Linyit Spor Kulübü sporcuları, E-18 kategorisinde Bayram Çelikkaya Türkiye 8.si, Kulüp antrenörü Nursel Duzdemir Türkiye 2.si, K-35 yaş kategorisinde Soma İlçe Gençlik Spor Müdürü Dilek Mert ise Türkiye 1.si olarak yarışı tamamladı.

Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..