Dikili Kardeş Master 1-9 Soma Master

Dikili Kardeş Master 1-9 Soma Master

Ege Masterler Federasyonu (EMF) 4.hafta maçında Dikili deplasmanında Dikili Kardeş Masterler ile karşılaşan Soma Masterler, rakibini 9-1 mağlup etti ve namağlup liderliğini 5.haftaya taşıdı..

Dikili Erdal İnönü Stadında Pazar günü oynanan karşılaşmada Soma Masterler teknik direktörü Reha Fidan sahaya; Kadir-Tolga-A.Koyun-Yücel-İlker-Hakan-Avusturya-Bora-Mutlu-Y.İpek ve Ramazan on birini sürdü.
Adem,Y.Mayak, Ayhan, Halil, Cenk,Fatih, ve Hasan’ı ise kulübeye çekti.Kaliteli oyunculardan kurulu Soma Masterler farklı galibiyete; İlker Çakır (4), Avusturya (3), k.k ve Yücel Durali’nin golleriyle gitti.

Dört gol atan İlker Çakır ve 3 gol atan Avusturya maça damgasını vuran oyuncular oldu.

Dikili Kardeş Masterler galibiyetiyle 12 puana yükselen Soma Masterler, 10 Kasım Pazar günü evinde Güzlelyalı Masterleri konuk ederken, Dikili Kardeş Masterler evinde Bandırma Gençlerbirliği Masterleri misafir edecek.


Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN