Dev Maçın Hakemleri Belli Oldu

Dev Maçın Hakemleri Belli Oldu

Manisa 1.Amatör Lig Akhisar Yaz Grubunda şampiyonluk için büyük önem taşıyan Karaelmas Spor-Akhisargücü arasında oynanacak dev maçın hakemleri belli oldu.

Manisa 1.Amatör Lig Akhisar Yaz Grubu Lig’in 18. haftasında liderin bir maç eksiğiyle 2 puan gerisinde olan Karaelmas Spor için kritik maç. Yusuf İpek ve Doğan Gülşen’in talebeleri Akhisargücü‘nü mağlup ederek zirvenin ve şampiyonluğun hakimi olmak istiyor.

Düdük Özkan Ceylan’da Olacak.

Lider Akhisargücü ve takipçisi Karaelmas Spor’u bir araya getirecek dev maç Soma Atatürk Stadı’nda saat 17.00’da başlayacak. Zorlu maçı hakem Özkan Ceylan yönetecek. Ceylan’ın yardımcılıklarını Sertaç Erşahin ve Ramazan Azimli yapacak. Karşılaşmanın gözlemcisi Halil Çıkrıkçılar olacak.

Görselde orta hakem Özkan Ceylan, Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvası Eleme maçında İmbat Madencilik ile Soma Belediye arasında oynanan maç öncesi seromoni de görünüyor.

𝐒𝐎𝐌𝐀 𝐃𝐎𝐆̆𝐀𝐋𝐆𝐀𝐙 𝐌𝐔̈𝐇𝐄𝐍𝐃𝐈̇𝐒𝐋𝐈̇𝐊 Soma’nın Yerli Firması 17 Yıllık Tecrübemizle 7/24 Hizmetinizde.. Soma ve çevresi ilçelerimizde doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, mekanik tesisatı, Proje ve İşcilik kapsamında 7/24 hizmet veriyoruz. 𝐀𝐃𝐑𝐄𝐒: Turgutalp Mah. Atatürk Cd. No: 47 Kat:1 Soma / MANİSA 𝐓𝐄𝐋:0541 579 05 02-0501 337 13 37 𝐓𝐎𝐋𝐆𝐀 𝐌𝐄𝐒𝐋𝐈̇ http://www.somadogalgaz.com/

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN