Demir Export İçin Fark Etmiyor..

Demir Export İçin Fark Etmiyor..

Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvasına Salı günü karşılaştığı Soma Belediyesini Kubilay Karpuz (2) ve Kemal Gezer’in golleriyle 3-1 mağlup ederek başlayan Demir Export, teri kurumadan katıldığı İzmir’deki turnuvadan da galibiyetle ayrıldı.

SOMADASPOR

Koç Holding’in kurucusu merhum Vehbi Koç’un isteğiyle 1989 yılında başlayan Koç Topluluğu Spor Şenliği’nin 30.su 6 Mart Çarşamba günü İzmir’de başladı.
Geçen sene bu turnuvanın finalinde kaybeden ve 2.lik kupası ile Soma’ya dönen Demir Export, bugün İzmir’de karşılaştığı Oto Koç’u Fatih Demirhan (2), Raşit Çakır ve Nedim Öz’ün golleriyle 4-1 mağlup etti.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

2 YORUM

  1. Avatar
    Halil ibrahim bahadır

    basarilar kardesler .. kamil dayanamamis formayi giymissin turnuvadada giyersin insallah tekrar bole gormek guzel . fatihim basarilar kardesim . ayaginiza saglik

    • Avatar

      Orda lisans kuralı yok ondan oynuyom somadaki kalecimiz de iyi ondanda ama inşallah iki yerdede şampiyonuz

YORUM YAZIN