Demir Export Gün Sayıyor..

Demir Export Gün Sayıyor..

Geçen sezon bazı nedenlerden dolayı turnuvaya katılamayan Demir Export, bu  seneki turnuvaya bir hayli iddalı geliyor..

Mevcut bünyesine; Akhisarspor’lu Kemal Gezer, İmbat’tan Mustafa Gaci, Sotesspor’lu Raşit Çakır, ve Kaan Karpuz, Somaspor’lu Engin Demirbaş, Soma Linyitspor’lu kaleci Bayram Ayman, ve Nitromak’tan Nedim Öz gibi kaliteli ayakları katan Demir Export, turnuvanın başlamasını adeta iple çekiyor..

Takımın menejer futbolcusu Kamil Karakum nezaretinde hazırlıklarını hafta da yaptığı 3 antrenmanla sürdüren mavi-beyazlılar, ELİ (1) takımıyla yaptıkları hazırlık karşılaşmasını Hüseyin Turan (2) ve Gacinin  (2) attığı gollerle 4-1 kazandı. ELİ (1)’in golünü Mehmet Bayri attı.

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!..

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN