Daha Önce Beğenmeyip Gönderdiğimiz Futbolcu İle Yeniden Anlaştık

Daha Önce Beğenmeyip Gönderdiğimiz Futbolcu İle Yeniden Anlaştık

Somaspor, 2017-2018 sezonunda anlaştığı ama teknik kadronun yetersiz görüp gönderdiği Enes Bakal’ı transfer etti.

Sağ kanatta görev alan Enes Bakal geçtiğimiz sezon BAL Bölgesel Amatör Lig takımlarından Aliağa FK forması ile 6 maçta forma giydi.

Somaspor, Aliağa FK'dan Enes Bakalı transfer etti

Hazırlık Maçında 2 Gol Attı

Aliağa’da oynanan ve benimde izlediğim Aliağa FK 3-2 Somaspor hazırlık maçında inatçı karakteri ve çok koşmanın yanı sıra yumuşak ayak bilekleri ile dikkatlerimi üzerine çekmiş, ikide gole imza atmıştı. (maç fotolarına buradan bakabilirsiniz)

24 yaşındaki kanat oyuncusu daha önce Narlıdere Belediyespor, Güzelbahçe Belediyespor, Bucaspor ve Bergama Belediyespor formalarını giydi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN