Çorum FK-Somaspor Maçını Sinan Özcan Yönetecek

Çorum FK-Somaspor Maçını Sinan Özcan Yönetecek

Somaspor’un 2.hafta deplasmanda Çorumspor ile oynayacağı maçı Trabzon Bölgesi Klasman Hakemlerinden Sinan Özcan yönetecek.

Eylül Pazar günü Çorum şehir Stadı’nda saat 14:00’da oynanacak karşılaşmada Sinan Özcan’ın yardımcılıklarını Kadir Beyaz ve Hasan Erdoğan üstlenecek. Zorlu maçın dördüncü hakemi ise Murat Kasap olacak.

2 Maçımızda da mağlup olduk!

Maçın 31 yaşındaki orta hakemi Sinan Özcan daha önce ikiz kez maçımızı yönetti ve o iki karşılaşmada Bayrampaşaspor’a ve Vanspor’a 1-0’lık skorlarla mağlup olduk.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN