Cemil Meriç Anadolu Lisesi Voleybolda İl 2.Oldu

Cemil Meriç Anadolu Lisesi Voleybolda İl 2.Oldu

Eğitimde olduğu kadar sportif anlamda da başarılara imza atan Cemil Meriç Anadolu Lisesi başarılarına bir yenisini daha ekledi. B Kız Genç Voleybol Takımı İl 2.Oldu.

Milli Eğitim Okul Sporları kapsamında Manisa ilinde yapılan B Kız Gençler Voleybol müsabakalarında Akhisar grubunda 1. olup il finallerinde 2.lik kupası elde eden Soma Cemil Meriç Anadolu Lisesi Voleybol takımı, kupayı okuluna getirdi.

Cemil Meriç Anadolu Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı

Başarıda okul yönetiminin olduğu kadar Beden eğitimi öğretmenleri İlker Karabiber, Fevzi Keskin ve voleybolcu öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN