Çatalcaspor Hazırlıkları Devam Etti

Çatalcaspor Hazırlıkları Devam Etti

TFF Soma Belediyesi Tesislerinde teknik direktör Burhanettin Basatemür yönetimindeki sabah yapılan idmanda siyah-beyazlı bazı oyuncular bireysel antrenmana tabi tutuldu.

www.somadaspor.com

Saat 16:00’da Linyit Stadı’nda gerçekleşen günün ikinci antrenmanına ise sakat olan ve İstanbul’da tedavi gören Abdulkadir Çelik’in haricinde tüm futbolcular katıldı. Antrenman koordinasyon ile ısınmayla başlandı.

Daha sonra 5-2, hedefli ve hedefsiz pas oyunları oynanırken, ana bölümde sınırlı alanda oyunsal formda dayanıklılık çalışması yapıldı. Akşam antrenmanı, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Siyah-beyazlılar, Çatalcaspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın saat 14.00’de yapacağı antrenmanla devam edecek.

Çakır, ”Çatalcaspor iyi bir takım ama biz onlardan daha iyiyiz”

 

Somaspor’un tecrübeli kanat oyuncu Hakan Çakır, hafta içi oynayacakları Çatalcaspor maçı için, ”Çatalcaspor iyi bir takım ama biz onlardan daha iyiyiz”dedi.

Son haftalarda takım olarak daha iyi performans gösterdiklerini belirten Hakan Çakır, şunları söyledi:

 

Amigo Murat Takımı Yalnız Bırakmadı

Somaspor’un vefalı amigosu Murat İnce antrenman sonrası takıma tatlı ikramında bulurken, futbolculardan galibiyet sözü aldı.

Not:Dün (c.tesi) Atatürk Stadı’nda gerçekleşen antrenmanın görselleri bloğumuzun Foto Galeri bölümüne yüklenecektirSancar Delibalta

YORUM YAZIN