Canlar Ortaokulu ve Rukiye Canbal Onurlandırıldı.

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Manisa da düzenlenen Kros Yarışmasında 1. olan Canlar Ortaokulunda eğitim gören Rukiye Canbal’ı ve Beden Öğretmenlerini makamında kabul etti.

HABER:SOMADASPOR.COM

Beden Öğretmenleri ile Belediye Başkanı Ali Tulup’u ziyaret eden başarılı öğrenci Rukiye Canbal, Manisa ve Soma’yı temsilen 22 Aralıkta Muğla İlinde yapılacak olan Ege Şampiyonasına katılacak. Belediye Başkanı Ali Tulup, genç yaşta büyük başarılar elde eden Rukiye Canbal’a başarılar dileyerek hediye takdim etti.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN