Çağlar Uyarcan Romanya Bosna Hersek Maçında

Çağlar Uyarcan Romanya Bosna Hersek Maçında

İbrahim Çağlar Uyarcan Romanya Bosna Hersek maçında

FIFA kokartlı hakemimiz İbrahim Çağlar Uyarcan, Romanya ile Bosna Hersek takımları arasında 26 Eylül 2022 Pazartesi günü oynanacak UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup müsabakasında görev yapacak.

Manisa’lı hakem hocamız İbrahim Çağlar Uyarcan, Romanya’nın Bükreş şehrindeki Giulesti Stadyumu’nda saat 21.45’te başlayacak müsabakada Halil Umut Meler‘in, Cevdet Kömürcüoğlu ile birlikte yardımcılığını üstlenecek. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Yaşar Kemal Uğurlu olacak. Karşılaşmada Mete Kalkavan VAR, Abdulkadir Bitigen ise AVAR olarak görev yapacak. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz
Kaynak: TFF

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN