Çağlar Uyarcan, Malmö-Union Berlin Maçında

Çağlar Uyarcan, Malmö-Union Berlin Maçında

FIFA kokartlı hakemimiz İbrahim Çağlar Uyarcan, İsveç’in Malmö ile Almanya’nın Union Berlin takımları arasında 6 Ekim 2022 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi D grubu müsabakasında görev yapacak.

İsveç’in Malmö şehrinde saat 19.45’te başlayacak müsabakayı Halil Umut Meler yönetecek.

Meler’in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve İbrahim Çağlar Uyarcan yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Erkan Özdamar olacak. Karşılaşmada İtalya Futbol Federasyonu’ndan Massimiliano Irrati VAR, Marco Di Bello ise AVAR olarak görev yapacak. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.. KAYNAK:TFF

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN