Çağlar Uyarcan FİFA Listesinde

Çağlar Uyarcan FİFA Listesinde

Merkez Hakem Kurulu, 2021 yılında FIFA kokartı takmaya aday hakemleri FIFA’ya bildirdi.

Bu yıl FIFA tarafından ilk kez FIFA Video Yardımcı Hakem kategorisi de oluşturuldu. Bildirilen liste FIFA tarafından değerlendirilip onaylandıktan sonra 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren resmiyet kazanacak.

Manisa Bölgesi hakemlerimizden İbrahim Çağlar Uyarcan; Bahattin Duran, Tarık Ongun, M.Emre Eyisoy, Ceyhun Sesigüzel, Kerem Ersoy, Serkan Olguncan, Cevdet Kömürcüoğlu, Abdullah Bora Özkara ve Ali Saygın Ögel ile birlikte 10 kişilik FİFA Yardımcı Hakem Listesinde yer aldı.
KAYNAK:TFFEtiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN