Bucaspor 1928 Maçımızın Hakemleri Belli Oldu

Bucaspor 1928 Maçımızın Hakemleri Belli Oldu

Somaspor’un Ziraat Türkiye Kupası 2.turda karşılaşacağı Bucaspor 1928 maçını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Türkiye Kupası 2.tur maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı.

Somaspor’un, Ziraat Türkiye Kupası’nda Bucaspor 1928 ile oynayacağı 2.tur maçını Antalya Bölgesi hakemlerinden Ömer Faruk Turtay yönetecek.

Turtay’ın yardımcılıklarını Hilmi Göktürk İmamoğlu (Konya) ve Kurtuluş Aslan (Afyon) yapacak. Karşılaşmanın 4.hakemi ise İbrahim Güner (Antalya) olacak.

Maçın hakem triosu bugüne kadar hiç bir maçımızda görev almadı.Tek Maç!

Bilindiği üzere; Karşılaşma, corona virüsü salgını nedeniyle tek maç üzerinden oynanacak. Normal süre berabere tamamlanması halinde 15’er dakikalık iki devre halinde uzatma oynanacak. Uzatmalarda da eşitliğin bozulmaması durumunda kupada 3. Tur’a yükselen takım, seri penaltı atışları sonucunda belirlenecek..

TV Yayını

Yeni Buca Stadı’nda Saat 19:00’da başlayacak karşılaşma A-Spor ekranlarından canlı yayınlanacak..

İlgili Haberler;

Bucaspor 1928 Kupa Mesaisi BaşladıCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN