Bora Master Çeşme Masterleri 7 Bitirdi

Bora Master Çeşme Masterleri 7 Bitirdi

Ege Masterler Federasyonu (EMF) D-grubunda mücadele eden Bora Masterler, deplasmanda konuk olduğu Çeşme Belediye Masterleri 7-2 mağlup etti.

Bora Masterler, Çeşme Dalyan Stadyumunda saat 14:00’da başlayan ve yedek oyuncusu bulunmadığı karşılaşmaya: Adem-Yaşar-Şenol-Cenk-Mehmet-Uğur-Osman-İsmail-Mustafa-Abdurrahman ve Faik ilk on biri ile çıktı.13 Eylül Bora Master Çeşme Masterleri 7 Bitirdi

Rakibine göre sahada daha derli toplu ve bireysel olarak ta daha kaliteli oyunculardan kurulu olan Osman Şahin önderliğindeki Bora Masterler; ilk yarıyı Faik, Uğur ve Yaşar’ın golleriyle 3-1 önde tamamladı.

İkinci yarıda futbolun gereksinimlerini Çeşme Dalyan Stadın’da harfiyen icra eden Bora Masterler, Osman (2), Mustafa ve Abdurahman’ın golleriyle hem farklı galibiyet hem de bol bol iyot aldı.

Tüm Master haberlerini görmek için  buraya sosyal medya adresini görmek için şuraya tıklayınız!

 

Çocuk, Ergen ve Yetişkin Terapisi

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN