Bodrumspor Maçı Beklentilerimiz Ölçüsünde Oldu

Bodrumspor Maçı Beklentilerimiz Ölçüsünde Oldu

Geçen haftayı 3-1‘lik Bodrumspor mağlubiyeti ile kapatan Somaspor’da teknik direktör Burhanettin Basatemür, maçın başında basit bir hatadan gol yemelerini işlerini bir hayli zorlaştırdığını söyledi.

Karşılaşmanın ardından kısa açıklama yapan Basatemür, ”Zor bir maç oynayacağımız biliyorduk. Beklentilerimiz ölçüsünde oldu maç. Maçın hemen başında basit bir hatadan gol yememiz işimizi biraz zorlaştırdı. Hemen akabinde ikinci golü yememiz maalesef işi daha da zorlaştırdı.



Ancak ona rağmen ilk yarının bitimine kadar 2-3 tane Özcan ve Yasin’le çok net pozisyonumuz vardı. Gol yapamadık içeriye 2-0 mağlup girdik. Ancak ikinci yarıda oyun üstünlüğü bizdeydi. 2-1’i yakaladık. Ardından beraberliği yakalayacak pozisyonlarda bulduk. Atsak çok daha farklı yerlere götürebilirdik maçı. Hakemin son düdüğüne kadar oynamaya çalıştık beraberliği sağlama adına. Ancak maçın uzatma bölümünde gelen gol maçın bitimine sebep oldu. Genel olarak diğer maçlara nazaran tempomuz biraz düşüktü İnşallah bunu düzeltmemiz gerekiyor.’’dedi.

Bağlantılı Haberler:

Her Şey Olabilecek Maçtı
Bodrumspor 3-1 Somaspor
Bodrumspor-Somaspor Maç Önü
Bodrumspor Maçımızın Hakemleri Belli Oldu

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN