Bergama Belediyespor’da Rıdvan Türküler Dönemi Başladı.

Bergama Belediyespor’da Rıdvan Türküler Dönemi Başladı.

Türkiye 3.Lig Takımlarından Bergama Belediyespor, altyapı koordinatörlüğüne daha önce Manisaspor’da başarılı işlere imza atan Rıdvan Türküler getirdi.

Altyapı Koordinatörlüğüne getirilen Rıdvan Türküler, geçmişte 5 yıl altyapı ve profesyonel takımında görev yaptığı, profesyonel antrenörlük hayatının başlangıcı olan Bergama Belediyespor‘da göreve geldiği için mutlu olduğunu dile getirdi.

Manisaspor’daki misyonunu tamamlayan başarılı teknik adam, konuyla ilgili duygularını şöyle dile getirdi: ”Bugün itibarıyla Bergama Belediyespor futbol akademi Koordinatörü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Geçmişte 5 yıl altyapı ve profesyonel takımında görev yaptığım profesyonel antrenörlük hayatımın başlangıcı olan Bakırçay’ın profesyonel 3. ligdeki temsilcisi Bergama da 16 yıl sonra tekrar görev yapmak benim adıma son derece gurur verici. Bu görevi bize layık gören basta Belediye Başkanımız Mehmet Gönenç ve kulüp yöneticilerine teşekkür ederim. Allah bizi çıktığımız bu yolda mahcup etmesin. Gençliğe hizmet ana prensibimiz olarak önce insan sloganıyla tüm ekip arkadaşlarımla birlikte bizlere verilen bu görevi inşallah layıkıyla yapmaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.
somadaspor.com

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

2 YORUM

  1. Avatar
    Erol Tonbul

    Kardesimiz caliskandir kiymetini bilmek lazim.Basarilar filerim.

  2. Avatar
    Ersen eryilmaz

    Hayırlı olsun projeler önemli ve projelerin başına da tecrübeli kişilerin gelmesi daha da önemli.. Başarılar dilerim

YORUM YAZIN