Basatemür, Vanspor Deplasmanında İstediğimizi Alacağız

Basatemür, Vanspor Deplasmanında İstediğimizi Alacağız

Somaspor yarın Van Atatürk Stadı’nda Vanspor FK ile oynayacağı 34.hafta maçının hazırlıklarını, bugün gerçekleştirdiği ter antrenmanıyla tamamladı ve maç saatini beklemeye başladı.

Siyah-beyazlı ekibimizde yarın oynayacağı zorluk derecisi yüksek maç öncesinde kırmızı kart cezası biten Onur Ulaş sahada olurken, sakat olan Melih Şencan kadroda yer almadı.

Basatemür, ”Vanspor Deplasmanında İstediğimizi Alacağız”

Teknik Direktör Burhanettin Basatemür ter antrenmanı sonrası; Takımımızın her maçta doğru ve iyi futbol oynamaya çalıştığını söyledi. Basatemür, ‘’Oyuncularımız elinden gelen gayreti ve çabayı gösteriyorlar. Maalesef bu aralar ister şansızlık, ister tecrübesizlik diyelim kazanabilecek kadar en azından puan alabilecek kadar oynadığımız halde istediğimiz puanları alamadık. İnşallah bu hafta Vanspor deplasmanında istediğimizi alacağız. Tek düşüncemiz bu.”şeklinde konuştu.

Bağlantılı Haberler;

Vanspor FK-Somaspor Maç Önü
Somaspor Vanspor Maç Resimleri
Vanspor Maçı Yukarıyı Yakalama Adına Önemliydi
Somaspor 2-0 Vanspor FK
Somaspor Vanspor FK Maç Önü
Somaspor Vanspor Maçının Hakemleri Belli Oldu

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN