Basatemür, Maça 2-0 Geride Başlayabileceğimizi Beklemiyorduk

Basatemür, Maça 2-0 Geride Başlayabileceğimizi Beklemiyorduk

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 3.hafta maçında konuk ettiği Afjet Afyonspor ile 3-3 berabere kalan Somaspor’da Teknik Direktör Burhanettin Basatemür, Afyonspor maçının zor geçeceğini beklediklerini ancak maça 2-0 geride başlayabileceklerini beklemediklerini belirtti..

Maçın ardından konuşan Burhanettin Basatemür, Afjet Afyonspor bu ligin en iyi takımlarından biri olduğunu, bu maça da büyük önem vererek hazırlandıklarını belirtti.

Basatemür, ”Afyonspor maçının zor geçeceğini bekliyorduk ancak maça 2-0 geride başlayabileceğimizi beklemiyorduk. Futbolda bunlar da var ve bu maçta başımıza geldi. Buna rağmen tempoyu artırarak gol bulmaya çalıştık ve devreye 2-1 mağlup girdik. İkinci yarıya da maalesef gol yiyerek başladık. Böyle bir ortamda toparlanmak kolay değildir. Biz hep inanıyorduk goller atacağımıza. Oyuncularımızı tebrik ediyorum gerçekten çok önemli bir iş başardılar. Bu en büyük kazancımız oldu. Bırakmamak, pes etmemek ve devam etmek. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Maçın bitiş düdüğüne kadar bizimleydiler. Gerçek taraftar böyle olmalı. Çünkü hep beraber olursak başarılı oluruz.’’dedi.

Bağlantılı Haberler;

Somaspor-Afyonspor Fotoğraflar
Somaspor 3-3 Afjet Afyonspor
Afyonspor Maç Önü
Basatemür, ”Kazanarak Devam Etmek İstiyoruz”
Afyonspor Maçımızın Hakemleri Belli Oldu
Afjet Afyonspor Hazırlıkları Başladı

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN