Basatemür, İyi Savunma Yapıp İyi Hücum Edemediğimiz Bir Maçı Kaybettik

Basatemür, İyi Savunma Yapıp İyi Hücum Edemediğimiz Bir Maçı Kaybettik

Bayrampaşaspor karşısında alınan 1-0’lık yenilgiyi değerlendiren Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür, “İyi savunma yapıp iyi hücum edemediğimiz bir maçı kaybettik” diyerek tüm hazırlıklarını yarından itibaren bu hafta sonu evlerinde oynayacakları Yozgatspor 1959 FK maçına olduğunu söyledi.

Burhanettin Basatemür, ”Bu sezon en kötü hücum ettiğimiz daha doğrusu hücum edemediğimiz bir maç oldu. Bayrampaşaspor iyi oynadı ve galibiyeti hakketti. Genç bir takımız ve sezon içinde böyle maçlar olur arada, hemen toparlanıp Yozgatspor 1959 FK maçına bakmamız gerekiyor.. İyi bir takımız ve bunu hafta sonu yeniden göstereceğimize inanıyorum.”dedi.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN