Basatemür: Bu İşi En Çok Hak Eden Biziz

Basatemür: Bu İşi En Çok Hak Eden Biziz

Ligin 28.haftasında deplasmanda Batman Petrolspor’a 2-0 mağlup olan Somaspor’un teknik direktörü Burhanettin Basatemür, başabaş geçen oyunda yapılan basit hatalardan dolayı kalelerinde iki gol gördüklerini sonrasında ise maç sonuna kadar çabalarının istenilen gol ve ya golleri bulmada yeterli olmadığını söyledi..

Burhanettin Basatemür, maç sonu yaptığı açıklamada, ” Maçın ilk çeyreği başabaş geçen bir oyundu. Ancak sonrasında çıkarken çok basitçe kaptırdığımız iki top maalesef gol oldu. Sonrasında maç sonuna kadar çabamız vardı. Rakibin artan direnci ve iyi savunma yapması gol bulmamızı engelleyen faktörler oldu.” ifadelerini kullandı.Basatemür, kaybedilen 3 puan için, ’’Çok üzgünüz, bizler için çok önemli bir maçtı. Kazandığımız maçları hemen geride bıraktığımız gibi bu maçı da geride bırakıp İçel İdmanyurdu maçına hazırlanacağız. Bu işi en çok hak eden biziz ve inşallah hakkettiğimize de ulaşan biz olacağız. Sakin ancak ne yapmamız gerektiğini bilir bir şekilde kalarak yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.İlgili Haberler;

Her Şey Bizim Elimizde
Batman Petrolspor 2-0 Somaspor
Somaspor, Batman Petrolspor Deplasmanında
Batman Petrolspor Maçı Egemen Artun’un
Batman Maçında Muhammed Öztürk Yok
Suratlar Asıkta Olsa
Somaspor 1-1 Batman Petrolspor
Batman Maçı Öncesi Şok Haber
Basatemür, Zor Maç Olacak
Batman Petrolspor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Batman Petrolspor Provası Yapıldı
Batman Petrolspor Hazırlıkları Başladı
Bu Oyuna Bu Skor!
Somaspor 1-1 Batman Petrolspor
Somaspor’da Defansın Merkezi Sıkıntılı!
Somaspor, Batman Petrolspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.
Somaspor’da Basatemür, ”Kenetlenme Zamanı”
Batman Petrolspor 1-0 Somaspor
Batman Petrolspor-Somaspor Maç Önü.
Batman Petrol-Somaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN