Balçova Termal Master 4-8 Soma Master

Balçova Termal Master 4-8 Soma Master

Ege Masterler Ligi B-Grubu 10. hafta maçında temsilcimiz Soma Master, deplasmanda karşılaştığı Balçova Termal Master’i 8-4 mağlup etti.

Soma Master, 10 Aralık Pazar günü saat 19:00’da İzmir Balçova Spor Kompleksinde oynanan ve 12 golün atıldığı karşılaşmada rakibi Balçova Termal Masterleri 8-4 mağlup etti.

Üç hafta sonra galibiyetle tanışan Soma Masterlerin gollerini: Semih Sakaldaş (2), Hüseyin Turan (2), Can Açıkgöz (2), Raşit Çakır ve Kadir Durhan kaydetti.

11.Hafta Rakip Aliağa Gücü Master

Balçova Termal Master galibiyeti ile puanını 11’e çıkaran ve 7.sıraya yükselen Soma Master, 11.hafta maçını sahasında Aliağa Gücü Master ile yapacak.

Bizi somadaspor Facebook, cekobax Youtube ve cevsam Instagram adreslerimizden de takip edebilirsiniz! Tüm Master haberlerine ise 👉 şuradan bakabilirsiniz!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN