Bahadır, Kadıköyspor ve Salihli Maçlarına Değindi..

Somaspor Teknik Direktörü Mustafa Bahadır,geçen hafta Yalova Kadıköyspor maçında alınan farklı galibiyet ve bu hafta sonu deplasmanda oynanacak Salihli Belediyespor maçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu..

HABER:SOMADASPOR.COM

Mustafa Bahadır, ‘’Kadıköy maçında skoru erken yakalamış olmamız ikinci yarıdaki oyun tempomuzu düşürmemize sebep oldu. Rakibe boş alan vererek, cesaretlendirdik. Her şeye rağmen skoru tutmayı bildik ve istediğimiz 3 puanı hanemize yazdırdık,mutluyuz. Ancak önümüzdeki Salihli Bld.Spor maçının önemi daha çok arttı. Eksikliklerimizi gidererek karşılaşmaya hazırlanıp koyduğumuz hedef doğrultusunda emin adımlarla gitmek istiyoruz. Bu anlamda sorumluluğunu bilen oyuncularımıza güvenimiz tamdır.’’dedi.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN