Badmintonda Şampiyon Belli Oldu

Badmintonda Şampiyon Belli Oldu

Sporun her alanında, her yaştan insanın spor yapabileceği etkinliklerin yapıldığı, Amatör Spor Haftası kapsamında ilçemizde gerçekleştirilen turnuvalar yoğun ilgi görüyor.

Sporun her dalında

Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından Soma ilçemizde geçtiğimiz gün yapılan açılış programı ile start alan Amatör Spor Haftasında Voleyboldan, Masa Tenisine, Badmintondan Okçuluğa, Futboldan, Atletizme kadar sporun her alanında turnuvalar düzenleniyor

Bunlardan biride Badminton du

Gerçekleşen turnuvalardan biri olan Badminton da yoğun ilgi gördü. Soma Gençlik Merkezi Salonu’nda yapılan turnuvada 1.Bülent Aktuğ 2.Osman Sülün, 3.Sılay Mutlu oldu. Zorlu karşılaşmalar sonrasında dereceye girenlere Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert sertifika verdi.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN