Ayyıldız Masterler 3-5 Soma Masterler

Ayyıldız Masterler 3-5 Soma Masterler

Ege Bölgesi Masterler Dostluk Liginde ikinci hafta karşılaşmaları oynandı..

Ayyıldız Masterler deplasmanında Keke’nin 3 gol atıp yıldızlaştığı maçta, kaleci Kadir penaltı kurtardı.

B-grubunda ilk hafta rakiplerini mağlup etme başarısı gösteren iki ekip Ayyıldız Masterler ve Soma Masterler, İzmir’de karşı karşıya geldi.

Soma Masterler Ayyıldız Masterler karşısında sahaya: Kadir-Hasan-Engin-Faik-Fatih-Seyit-Mustafa-Kemal-Yusuf Mayak-Yusuf İpek ve Bora on biri ile çıktı.

Soma ekibi, ilk yarıdaki iyi pas ve dikine oyun anlayışı ile Keke (3), Yusuf İpek ve Seyit’in golleriyle karşılaşmadan 5-3 galip ayrıldı. Kaleci Kadir rakibin kullandığı penaltıda gole izin vermedi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN