Ayyıldız Master 1-1 Bora Master

Ayyıldız Master 1-1 Bora Master

Ege Masterler Ligi C-Grubunda mücadele eden Bora Master, ligin 7.haftasında deplasmanda karşılaştığı Ayyıldız Master ile 1-1 berabere kaldı.

Ligde altıncı hafta sonunda galibiyetle tanışamayan ve C-grubunda puan cetvelinin en alt sırasını paylaşan iki takımın 7.hafta mücadelesi İzmir Karşıyaka Efsaneler Tesislerinde oynandı. Temsilcimiz Bora Master, ilk yarıda yediği gole Ogün Şahin‘le cevap verdi ve müsabaka karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere sonuçlandı.

Ligde yedinci hafta sonunda puanla tanışan Bora Master, sekizinci hafta sahasında Bodrum Belediyesi Master ile karşı karşıya gelecek.

Tüm Master haberlerini okumak için buraya tıklayınız!

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN