Atalay Demirtaş, ”Güzel Günler Yakın”

Atalay Demirtaş, ”Güzel Günler Yakın”

Somaspor’un, Toma Tabatadze ve Yusuf Demir ile birlikte takımın gol yükünü çeken oyuncularından biri olan Atalay Demirtaş, Yalova Kadıköyspor karşısında alınan 2-0’lık mağlubiyetin ardından açıklama yaptı.

SOMADASPOR

Atalay Demirtaş, ”Hiç kimse karamsarlığa kapılmasın. Bize yakışmayacak bir mağlubiyet aldık. O küçük bir kaza idi. Kalan maçlarda böyle kazalara yer vermeyeceğiz. Taraftarlarımız merak etmesin, sezonu yine şu anda bulunduğumuz konumda bitireceğiz. Taraftarlarımız her zaman olduğu gibi bu haftada evimizde oynayacağımız Salihli Belediyespor maçında o coşkulu desteklerini bizlerden esirgemesinler, güzel günler yakın” şeklinde konuştu.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN