Amigo Murat’tan Çağrı ”Meşaleni Al Tesise Gel”

Amigo Murat’tan Çağrı ”Meşaleni Al Tesise Gel”

Somaspor’un 23 Temmuz’da Antalya’da Muğlaspor ile oynayacağı 2.lige yükselme Play-Off karşılaşması öncesinde Somaspor amigosu Murat İnce taraftarlarına çağrıda bulundu.

 

Amigo Murat’ın yaptığı çağrı noktası ve virgülüne dokunmadan şöyle;

 

Büyük Soma Halkına Ve Şanlı Somaspor Taraftarımız Siyah İnciler’e Çağrımızdır..

2.Lig Yolunda 23 Temmuz Perşembe Günü Antalya da Oynanacak Olan Şanlı Somasporumuz-Muğlaspor Play-Off Mücadelesi Öncesinde Takımımızı Soma TFF Tesislerinde 17 Temmuz Cuma Günü akşamı Saat:21.30’da Uğurluyoruz.. Tüm Herkesi Yarın akşam Meşalelerini Alıp Soma TFF Tesislerine Takımımızı Yolcu Etmeye Davet ediyoruz.. Meşaleni Al Gel Somalı..Başka Somaspor Yok..2.Lig Yolunda Takımımıza Can-ı Gönülden Başarılar Diliyoruz..O kupa Soma ya Gelecek buna İnancımız Tam..Bu İnancımızı Göstermek Adına Çığ Gibi Büyüyen Somaspor Sevdalılarını TFF Somaspor Tesislerine Bekliyoruz.. Gün Bizim Gün Herzaman Siyahİncilerin.. İçinde Yaşadığımız Pandemi Süreci Dolayısıyla Maske ve Mesafe Kuralına Uygun olarak Somaspor Tezahüratlarıyla 21.30 da Tesislerimizde Özlemimizi Hasretimizi Bir nebze Olsun Dindiriyoruz.. Biz Siyah İncileriz Ulan..Yeter Artık Son Verelim Şu Hasrete/ Şampiyonluk Gelsin Bu senede… Alayına Siyah Beyaz Devam.. 2.Lig Bizim Ulan!! #AmigoMurat #Goodfellas #Siyahİnciler



YASİN TUNÇ

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN