Amed Sportif 0-0 Somaspor

Amed Sportif 0-0 Somaspor

İlk 3 resmi maçından sadece bir puanla ayrılan Somaspor, 4.hafta mutlak puan parolasıyla çıktığı Amed Sportif deplasmanından bir puanla ayrıldı.

Diyarbakır Stadı’nda oynanan Amed Sportif-Somaspor maçında her iki takımın gol girişimlerinde meşin yuvarlak ağlarla buluşamadı ve karşılaşma başladığı gibi golsüz sonuçlandı.

Amed Sportif beraberliği ile puanını ikiye yükselten Somaspor, 5. hafta Esenler Erokspor’u evinde konuk edecek. Karşılaşma 18 Eylül Pazar günü Atatürk Stadı’nda saat 16:00’da başlayacak.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN