Alper Yağcı’nın Yeni Takımı Belli Oldu..

Alper Yağcı’nın Yeni Takımı Belli Oldu..

İki sezon Somaspor ile Bölgesel Amatör Lig tecrübesi yaşayan Alper Yağcı, yeni sezonda Amasya Süper Amatör Küme takımlarından Merzifonspor ile anlaştı.

HABER:SOMADASPOR.COM

Sezon başı Soma ve Afyon kamp kadrosunda yer alan 1999 doğumlu Alper Yağcı,  bazı nedenlerden dolayı takımdan ayrılmak zorunda kalmıştı. Genç oyuncu, yeni sezonda giyeceği Merzifonspor formasıyla başarılı olmak ve takımını Bölgesel Amatör Lige çıkarmak için uğraş verecek.. Alper Yağcı’ya yeni takımında başarılar diliyoruz..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN