Alkan Parsak’la Maç Kaybetmedik!

Alkan Parsak’la Maç Kaybetmedik!

28 Ocak Pazar günü İzmir / Çiğli Atatürk Stadında oynanacak olan Çiğli Belediyespor- Somaspor maçını Uşak Bölgesi hakemi Alkan Parsak yönetecek.

Parsak’ın yardımcılıklarını Süleyman Öztürk ve Melih Kurtulmuş yapacak. Karşılaşmanın 4.hakemi ise Uğurtan Kocaman

Alkan Parsak‘ın görev aldığı karşılaşmalarda yenilgi yüzü görmedik.Alkan Parsak, 3 Aralık 2017 yılında evimizde oynayıp 3-0 kazandığımız Balya Belediyespor ve 26 Kasım 2017 yılında İzmir deplasmanında grubun güçlü takımlarından Bornova Belediyespor‘u 2-1 yendiğimiz maçlarda dördüncü hakem olarak görev yapmıştı.

Belki de tüm gruplar içerisinde ”zorluk derecesi en yüksek karşılaşma” diye adlandırılan bu karşılaşmada, umarım Alkan Parsak yine uğurlu gelir ve karşılaşmadan 3 puan ve lider ayrılırız..


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN