Akhisar Bld.Spor 2-7 Somaspor

Akhisar Bld.Spor 2-7 Somaspor

Cizrespor maçının hazırlıklarını sürdüren Somaspor, Akhisar Belediyespor U-19 takımıyla bir hazırlık maçı oynadı.

17 Ekim Cumartesi günü Batman Yeni Şehir Stadı’nda Cizrespor‘a konuk olacak Somaspor bu mücadelenin hazırlıklarını sürdürüyor. Kritik maç öncesinde as takım ağırlıklı futbolcular Soma’da kalarak ayrı bir idman yaparken, yedek ağırlıklı takım, Akhisar Belediyespor U-19’larla bir hazırlık karşılaşması oynadı.Akhisar Kulüp tesislerinde saat 16:00’da başlayan maçta sahaya: Yusuf-Kadir-Yasin-Mustafa-Abdullah-Ali-Abdukadir-Eren-Erkul-E.Tekin ve Beytullah on biri ile çıkan Somaspor, karşılaşmadan 7-2 galip ayrıldı.

Siyah-beyazlıların gollerini: Kadir Karış (2), Abdulkadir Çelik, Mustafa Şengül, Abdullah Kasap, Emre Tekin ve Serkan Gölükçü attı.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN