Akhisar 1922 Spor 2-1 Turgutalpspor

Akhisar 1922 Spor 2-1 Turgutalpspor

Manisa 1.Amatör Lig Akhisar Grubu 15.haftasında Akhisar Kovalık Stadı, zirveyi yakından ilgilendiren Turgutalpspor ile Akhisar 1922 Spor arasında oynanan maça ev sahipliği yaptı.

İlk iki sırayı yakından ilgilendiren karşılaşmada sahadan gülerek ayrılan taraf 2-1’lik skorla ev sahibi ekip Akhisar 1922 Spor oldu.

Turgutalpspor galibiyetiyle puanını 31’e çıkararak liderliğini sürdüren Akhisar 1922 Spor, 16.hafta maçını Karabulutspor ile deplasmanda oynayacak. Zirveye oynama şansı bir hayli azalan ve 28 puanda kalan Turgutalpspor ise evinde Medar Gençlerbirliğini konuk edecek.

15.Hafta Toplu Sonuçlar

Sazobaspor 4-4 Süleymanlı Bld
Gölmarmaraspor 1-3 Karabulutspor
Akhisar 1922 Spor 2-1 Turgutalpspor
Medar GB 6-0 Akhisargücü
Selçiklispor Bay

16.Hafta Maçları

Akhisargücü-Sazobaspor
Selçiklispor-Gölmarmaraspor
Karabulutspor-Akhisar 1922 Spor
Turgutalpspor-Medar GB
Süleymanlı Bld Bay

Bizi aşağıdaki 👇 Sosyal Medya adreslerimizden de takip edebilirsiniz!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN