Ağzınla Kuş Tutsan Ne Olur!..

Süper Ligin 20.haftasında Konyaspor ve Başakşehir arasında oynanan maçın son dakikalarında atılmak için elinden geleni yapan Emre Belezoğlu istediğini elde etti.

Karşılaşmayı seyretmemiştim. Basının sürekli Emre’nin gördüğü kırmızı kartı eleştirmesinin ardından merak ettim ve karşılaşmanın özetini videodan izledim..

Atılmak için elinden geleni yapan ve emeline de kavuşan Emre Beleoğlu, futbolculuğuna kimse bir şey söyleyemez. Ancak;  saha içerisindeki o agresif tavırların oldum olası beğenmez ve yadırgardım.. Dün Atiker Konyaspor ile Medipol Başakşehir arasındaki sebeb olduğun atılma anını izledim ve aklımdan şunu geçirdim ”ağzınla kuş tutsan ne olur, …………olmadıktan sonra!”

Foto:haberler.com

Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN