Afjet Afyonspor Hazırlıkları Başladı

Afjet Afyonspor Hazırlıkları Başladı

Lige 2’de 2 ile süper başlangıç yapan Somaspor, hafta sonu oynayacağı Afjet Afyonspor hazırlıklarına başladı

Geçen haftayı deplasmanda 2-0’lık Adıyaman 1954 Spor galibiyeti ile tamamlayan Somaspor, 3.hafta evinde oynayacağı Afjet Afyonspor maçının hazırlıklarına bir günlük izinin ardından başladı.

14 Eylül Salı günü TFF Belediye Tesislerinde Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür yönetiminde yapılan antrenman 1 saat 45 dakika sürdü.

SUAT GÜNDOĞANDoğan, İnce ve Gündoğan’dan Tatlı İkramı

Antrenman sonrası futbolculara ve teknik heyete Soma TSO başkanı Cem Doğan, Siyah İnciler tribün lideri Murat İnce, ve yönetim kurulu üyesi Suat Gündoğan tarafından tatlı ikram edildi, başarı dileklerinde bulunuldu.

Siyah-beyazlılar yarın yapacağı antrenmanla Afyonspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

HAKKI GÜLTEKİN

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN