Adıyaman FK Maçının Hakemleri Belli Oldu

Adıyaman FK Maçının Hakemleri Belli Oldu

Somaspor, Adıyaman FK maçının hakemleri belli oldu. Hafta içinde oynanacak erteleme maçını Berkan Çetin Yönetecek.

2.Lig Kırmızı Grup 21. haftasında Somaspor ile Adıyaman FK arasında Atatürk Stadı’nda oynanması gereken karşılaşma, elverişsiz hava koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti.

9 Şubat Çarşamba günü oynanacak Somaspor-Adıyaman FK maçını Isparta bölgesi hakemi Berkan Çetin yönetecek. Çetin’in yardımcılıklarını Çağlar Öztürk ve Kerem İlitangil yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Mustafa Aydın olacak.

Adıyaman FK Maçının Hakemleri Belli Oldu

Takımımıza aşina iki isim

Maçın orta Berkan Çelik, 14 Nisan 2019 BAL Bölgesel Amatör Lig 8.Grup’ta Gülbahçespor ile deplasmanda oynadığımız maçta dördüncü hakem olarak sahada yer almıştı.

1.Yardımcı hakem Çağlar Öztürk, Turgutluspor ile Atatürk Stadı’nda 1-1 berabere kaldığımız maçta yine 1.yardımcı hakem olarak görev yaptı.(haberin görselindeki 77 nolu oyuncunun karşısında)

Bağlantılı Haberler

Somaspor Adıyaman FK Maçı Tarihi Belirlendi
Adıyaman FK Maçının Hakemleri Belli Oldu
Basatemür Adıyaman Maçına Değindi
Somaspor Göz Dolduruyor
Adıyamanspor 0-2 Somaspor
Adıyaman FK Hazırlıkları Tamamlandı
Burhanettin Basatemür 3 Puan İstiyor
Yasin Abdioğlu İddialı Konuştu
Adıyaman FK Maçının Hakemleri Belli Oldu
Somaspor, Adıyaman FK Hazırlıklarına Başladı

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN