4-5 Olacak Maç Maalesef Berabere Bitti

4-5 Olacak Maç Maalesef Berabere Bitti

Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür, Çarşambaspor ile oynanan karşılaşmanın son dakikasında yedikleri golle galibiyeti kaçırdıkları için üzgün olduğunu belirtti.

Yeşil Irmak Stadı’nda oynanan karşılaşmanın ardından görüşlerini aktaran Basatemür, ” İlk yarıda kısa bir zaman dışında iyi ve etkili oynadığımız maçtan beraberlikle ayrılmak üzdü bizi. İyi ataklar yaptığımız ve bir topumuzun direkten döndüğü ilk yarıyı, serbest atıştan yediğimiz golle 1~0 geride kapattık. İkinci yarıya çok daha iyi oyun ve gollerle başladık. 3~1 öne geçtikten sonra yakaladığımız çok net pozisyonlar vardı. 4~5 olacak maç maalesef berabere bitti.’’”Oyuncularım Gayretliydi”

Sporcuların saha içerisindeki performanslarına da değinen Basatemür, ‘’Oyuncularımızın gayreti ve tempoları çok iyiydi, hepsini kutluyorum. Ancak futbolda böyle zamanlar var. Bu maçtan gerekli dersleri çıkarıp yolumuza devam edeceğiz. Özellikle böyle durumlarda herkesin aklıselim ile hareket etmesi ve doğru davranışlar göstermesi çok önemli. Bu işi en çok hak eden takım biziz ve inşallah sonu da öyle olacak.” ifadelerini kullandı.

Bağlantılı Haberler;

Çalınan Emeğimiz
Çarşambaspor 3-3 Somaspor
Çarşambaspor Hazırlıkları Tamamlandı
Çarşambaspor Maçımızın Hakemleri Belli Oldu
Somaspor da Çarşambaspor Mesaisi Başladı
Somaspor 3-0 Çarşambaspor
Somaspor’da Hedef 3 Puan
Çarşambaspor Maçımıza Kütahyalı Hakem
Çarşambaspor Maçının Hazırlıkları Başladı

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

7 YORUM

 1. Avatar
  Fikret Niyet

  İnançlıyız güçlüyüz güveniyoruz.

 2. Avatar
  Abdullah Durhan

  Hocam önümüze bakalım iyi yoldayız

 3. Avatar
  Fatih Kurtuluş

  Canınız sağolsun hocam. Nazar boncuğu olsun. İpler halen elimizde.

 4. Avatar
  Cavit Güntay

  SOMASPOR um Tebrikler disaridan alinan 1 puan az degil

 5. Avatar
  Ufuk Çoban

  Burhanettin Basatemur hocam sizin canınız sağolsun moral bozmak yok aynı şekilde devam biz taraftar olarak size inanıyoruz

 6. Avatar
  Mahmut Ozdemir

  Hocam size güveniyoruz bu takım Şampiyon olacak bu maçla ilgili olarak siz ve tüm takımı tebrik ediyorum

 7. Avatar
  Ahmet Sarı

  Hocam sizin canınız sağolsun bam bam devam aynı zamanda hakemleride yenmemiz lazım geçen yılki algı operasyonları maalesef devam ediyor

YORUM YAZIN