3.Ligde Mücadele Eden Zafer Sporlu Kızlarımızın Maçları Başlıyor

3.Ligde Mücadele Eden Zafer Sporlu Kızlarımızın Maçları Başlıyor

Bu sezon kadınlar 3. ligi 5. grupta mücadele edecek olan kızlarımızın maçları bu hafta sonu başlıyor.

HABER:SOMADASPOR.COM

5 Grupta toplam 85 takımın mücadele edeceği Kadınlar 3.cü Ligi’nde Manisa’yı temsil eden üç takımdan biri olan Soma Zaferspor Bayan Futbol Takımı, sezonun ilk maçı için 17 Kasım Cumartesi günü Bursa’ya gidiyor.

Ağaköy Gençlik, Çamlıca Gençlik, Eskişehir Öncü ve Şehzadeler 8 Eylül takımları ile 5.grupta mücadele edecek Soma Zafarspor’lu kızlarımız, ilk maçını 17 Kasım Cumartesi günü Bursa deplasmanında Ağaköy Spor ile saat:13.00 da Vatan Spor Stadında oynayacak..
ARSLANCAN, ‘’AMACIMIZ İLK İKİ İÇİNDE YER ALMAK’’
Takımın Teknik Sorumlusu Hakan Arslancan “Bu sezon farklı bir bölgede farklı takımlarla oynayacağız, grubumuzda bir Bursa, bir Manisa, iki Eskişehir takımı var. Amacımız grubumuzu ilk iki takım arasında tamamlayıp 2’nci lige terfi maçlarına katılmak. Bunu başaracak güce sahibiz. Giden ve gelen oyuncularımız oldu fakat ana iskeleti duran bir takımız, her sene üzerine koyarak ilerlemek gibi bir planımız var. Soma’lı futbol severlere keyifli maçlar izletmek istiyoruz. İnşallah tüm takımlar için sakatlıksız ve keyifli bir lig olur” dedi
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN