26 Yıl Sonra Alınan Galibiyet Çok Anlamlıydı

26 Yıl Sonra Alınan Galibiyet Çok Anlamlıydı

Somaspor Kulüp Başkanı Mustafa Aydın, Niğde Anadolu FK ile oynanan sezonun ilk karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada 26 yıl aradan sonra çıktıkları 2.ligin ilk maçında Niğde Anadolu FK karşısında alınan galibiyetin çok anlamlı olduğunu söyledi.

Kendileri adına İbrahim Ak’ın kırmızı kart görmesinin dışında olumlu, heyecanlı ve güzel bir maç olduğunu belirten Mustafa Aydın, “26 yıl aradan sonra çıktığımız 2.ligin ilk maçında Niğde Anadolu FK karşısında aldığımız galibiyet öncelikle camiamıza hayırlı olsun. Pandemi hususlarına uyarak bizi desteklemeye gelen taraftarlarımıza bu galibiyeti armağan ediyoruz.

Ligin ilk maçları hep zor geçer buna ikinci yarının başında gördüğümüz kırmızı kartta eklenince bizim için daha da zor oldu. Oyuncularımızın gösterdiği mücadele azmi takdire şayandır. Güzel bir oyun ile aldığımız üç puan önemli. Oyunun kırmızı kart olana kadar ki sürede sahanın tek hakimi bizdik, kalan sürede oyunu tutma adına güzel bir mücadele gösterdik. Emeği geçen teknik heyet ve oyuncularımızı yürekten kutluyorum.” dedi.

Bağlantılı Haberler

Somaspor-Niğde Anadolu FK Maç Resimleri
Maç Sonu Sevinen Basatemür, Üzülen Güraçar Oldu
Somaspor 1-0 Niğde Anadolu FK
Erman Güraçar Eski Takımına Karşı
Basatemür Niğde Maçı Öncesi Konuştu
Niğde Anadolu FK Maç Önü
Başkandan Niğde Maçı Öncesi Mesaj
Niğde Anadolu FK Maçımızın Hakemleri Belli Oldu
Niğde Anadolu FK Maçının Hazırlıkları Başladı

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN